> >

Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko
Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

 • +420 737 389 808
 • +420 546 410 267
 • Email: info@happydovolena.cz
 •         


TOP MOBILNÍ DOMY

 

PROVOZNÍ ŘÁD STŘEDISKA POD STEPÍ

 1. nástup na pobyty je každou sobotu OD 15°° ukončení pobytu je v sobotu DO 10°°
 2. po příjezdu zanechejte auto v zóně u zděných chat. Před hlavní budovu auta nesmí – ani na vyložení věcí.
 3. vaše první kroky povedou do baru :o) kde na vás čeká osoba která vám předá klíče/oproti 100,-- záloze a připne vám na zápěstí identifikační pásek, který jste povinni nosit celý pobyt – osoby bez pásku jsou vykazovány z areálu. Středisko je pouze pro ubytované klienty.
 4. ohniště – je zakázáno zakládat otevřená ohniště.
 5. není povoleno provozování vlastních elektrických spotřebičů na pokojích – mimo jiné, hlavně - mikrovlnné trouby, elektrické grily, chladící zařízení k vlastnímu výčepu. Do střediska je přísně zakázáno vozit vlastní sudové pivo.
 6. přísný zákaz odnášení nádobí z jídelny a skla z baru k pokojům.
 7. noční klid – pro ty co chodí brzy spinkat se ho budeme snažit zajistit a žádáme všechny o co největší klid po 23°° . Po této hodině se přijďte bavit do baru za zavřené dveře. Jukebox se pouští maximálně na hlasitost 40. čas uzavření baru záleží na obsluze.
 8. návštěva – manžel/manželka či přítel/přítelkyně kteří nemohou být s rodinou celý týden a přijedou jako návštěva – musí být dopředu nahlášeni a po příjezdu přispěchají na bar uhradit částku vypočítanou personálem a obdrží páseček speciálně pro návštěvy.
  Jiné osoby jako návštěva na středisku nejsou povoleny.
 9. dodržujte vše co si přečtete na cedulkách v jídelně, v baru a u jednotlivých atrakcí.
 10. je zakázána manipulace se zařízením pokojů přesunování nábytku/postelí aj.
 11. žádáme vás, aby jste v zájmu i vlastního příjemného pobytu udržovali pořádek kolem budov. Nenechávejte zbytečně na pokojích potraviny, hlavně sladké. Pokud je tam budete mít, budete mít mrňavé návštěvníky.
 12. jako rekreanti jste součástí provozu – aby byl pro všechny co nejvíce bezpečný je nutné, aby jste v průběhu pobytu dbali na své ubytovací zařízení a jeho vybavení a zbytečně ho nepoškozovali. Pokud k nějaké škodě nedopatřením dojde, nahlaste ji ihned správci rekreačního střediska – v jeho nepřítomnosti zaměstnancům na baru – aby bylo možné ji napravit.
 13. aktuální informace týkající se pobytu – různých aktivit, akcí atd. naleznete v jídelně vedle výdejního okýnka. Stejně tak informace o časech stravování a aktuální jídelníček.
 14. pobyt s pejsky – je pouze po domluvě. Je nutné prostudovat a následně dodržovat nastavená pravidla a podmínky uvedené na www.happydovolena.cz – ubytování/odstavec pobyty psů

Uvědomte si prosím, že jste na dovolené v rekreačním středisku, kde jsou mimo jiné ubytované i rodiny s dětmi a ne všichni chtějí být vzhůru celou noc. Berte na sebe prosím vzájemně ohledy.

Milí klienti, naše střediska jsou v krásném a klidném prostředí a tak by měla vypadat i vaše dovolená. Vždy se na letní sezónu strávenou s vámi velmi těšíme a snažíme se vycházet vám vstříc co to jen jde :o)

Přejeme vám rozmanitý pobyt v našem středisku POD STEPÍ