Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko


Rekreační středisko

Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         
Fitness centrum

Novinky emailem

 

Ceny za týdenní pobyt - včetně plné penze, ubytování
a všech atrakcí v areálu !!!

Pobyty jsou nabízeny formou balíčku - nelze je měnit.

NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ sobota-sobota
V našem rekreačním středisku se nestanuje  
                                                                                 
Ceník Fiola-Termíny a ceny 2019

NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ SOBOTA-SOBOTA

Termíny pro rok 2019:

Mimo sezónu

22.6.-29.6.

 

 

 

 

Hlavní sezóna

29.6.-6.7.

6.7.-13.7.

13.7.-20.7.

20.7.-27.7.

 

27.7.-3.8.

3.8.-10.8.

10.8.-17.8.

17.8.-24.8.

24.8.-31.8.

 

NAŠE POBYTY JSOU POUZE TURNUSOVÉ SOBOTA-SOBOTA

 

Ceny za týdenní pobyt - včetně plné penze, ubytování a všech atrakcí v areálu:
chata bez sociálního zařízení - cena před lomítkem
chata se sociálním zařízením - cena za lomítkem                                                                                                                                    
Ceník na sezónu 2019:

 

Mimo sezónu

Hlavní sezóna

Dospělá osoba

2.599,- / 3.299,-

2.999,- / 3.699,-

Dítě do 12let

2.199,- / 2.799,-

2.499,- / 3.099,-

Dítě do 4let

1.699,- / 2.299,-

1.999,- / 2.599,-

Dítě do 2let

zdarma

zdarma

Věkové hranice u dětí jsou počítány DO věku dítěte, ne včetně

Platba za pobyt                           

Prvních 50% se platí vždy do 14 dnů nebo dle data uvedeného na potvrzení rezervace . Vaše rezervace nabývá platnost po zaplacení zálohy v daném termínu. Pokud vaši platbu neobdržíme nejpozději do 3 týdnů od rezervace, vaše místo bude poskytnuto náhradníkovi. Zbývajících 50% se platí vždy nejpozději do data uvedeného na potvrzení rezervace. 
Platit můžete složenkou nebo převodem z účtu, zálohově nebo jednorázově. Při platbách i jiné komunikaci je NUTNÉ uvádět variabilní symbol uvedený na potvrzení rezervace.  

V případě, že vám přispívá zaměstnavatel a potřebujete fakturu nebo potvrzení o pobytu, je potřeba zavolat ihned, ještě než něco zaplatíte. Zpětné faktury s nutností storno nemůžeme vystavit.
Faktura - daňový doklad, který bude proplacen z účtu vašeho zaměstnavatele na náš, v tom případě je potřeba znát název, adresu, ičo, dič, zda na faktuře mají figurovat všichni členové rodiny nebo jen vy (data narození) a částku kterou budeme fakturovat             nebo stačí 
Potvrzení o pobytu - kdy zaměstnavatel přispívá přes pokladnu přímo vám v hotovosti a tudíž mu stačí pouze naše potvrzení, že jste na pobytu byl.                                                                                                                                                                                                                    Cestovní pojištění - GENERALI Pojišťovna                                                                                  Vážení klienti, součástí ceny za pobyt není cestovní pojištění. Pokud máte zájem zajistěte si pojistnou smlouvu pro případ storna.                                                                                         Příklad - cena za pobyt cca 3000,-/os - cena pojištění pro případ storna cca 100,-/os - v případě uplatnění pojistky dostanete zpět 80% ceny pobytu.                                                                 Pojištění musí být sjednáno před uhrazením 100% částky za pobyt - nejlépe po uhrazení zálohy a před zaplacením doplatku.                                                                                              Všeobecné smluvní podmínky najdete na www.generali.cz

Formulář pojištění   

 Vážení klienti, vzhledem k tomu, že budete ubytování v panenské přírodě není možné zabránit situacím jako - setkání s myškou,  pavoukem či mravencu a není vždy možné po ránu hlídat všechny kačeny, aby nepřistáli na ploše bazénu :o)      Do chat a chatek se vám budou myšky a mravenci stěhovat v případě, že budete mít obytné prostory zásobeny jídlem a sladkým pitím. Tyto situace nemohou být součástí případné reklamace a nebude na ně brán zřetel. Děkujeme za pochopení.