> >

Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko
Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         


TOP MOBILNÍ DOMY

 

Služby pro hosty - POD STEPÍ

Ve středisku není možné platit kartou. WIFI není. Signál velice slabý.

Od pondělí do pátku se 2x denně cvičí aerobic s profesionální cvičitelkou na ploše tenisového kurtu z umělé trávy.

Horolezecká stěna - 3x-4x v týdnu /časově dle počtu zájemců/je rekreantům k dispozici instruktor, který vás jistí na horolezeckém laně a sedáku. Všichni, včetně malých dětí si mohou vyzkoušet jaké je to nahoře.

Dále je k dispozici 1x hřiště se sítí, 1x tenisový kurt s povrchem z umělé trávy, kurt může sloužit i jako hřiště na košíkovou, dva stoly na stolní tenis.

Velký nafukovací skákací hrad( není nafouknutý když prší, jde do něj vzduch hnaný elekrickým fukarem), trampolína, velké dětské hřiště se skluzavkami, pískoviště v zadní části areálu je velká rovná travnatá plocha na fotbal.

Každý rekreant má možnost si zapůjčit sportovní potřeby - rakety, pálky, míče, florballové hokejky atd. Za půjčování se neplatí, pouze za některé věci složíte zálohu, kterou dostanete zpět po vrácení půjčené věci.

Uprostřed louky na vás čeká vyhřívaný bazén o délce 18m ve tvaru osmičky. Hloubka je od 80cm do 1,8m. Jeho průměrná teplota je 23°C.
Řeka Jihlava - protéká areálem, její teplota je spíše pro otužilce, cca 16°C. Dalešická a Mohelenská přehrada je pro vás další možností na koupání.

Hlídání dětí- 2 slečny mají na starosti hlídaní dětí ( od 3let) v době cvičení aerobiku. V tuto dobu každý den je možno nechat děti v jejich společnosti. Druh činnosti je závislí na počasí. Děti buď hrají venku nějaké hry nebo si v jídelně malují atd. Ostatní program pro děti, mimo aerobic je individuální a je vyvěšen vždy v jídelně s celodenním programem a denním jídelníčkem. Děti většinou soutěží, hledají poklad atd. Součástí programu je stezka odvahy(záleží na počasí) pro děti i dospělé.

Každý pátek je na programu rozlučkový večer.

V rámci střediska je bar - pouze pro ubytované otvírací doba baru v sobotu 8,30-10hod, 15-???, neděle-pátek 8,30-14 a 15-??. Zásobení baru je poměrně široké včetně točeného piva/limo a ceny jsou jako v potravinách. 

K dispozici je rekreantům kulečníkový stůl, šipky.