> >

Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko
Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         


TOP MOBILNÍ DOMY

 

Ubytování FIOLA

Středisko FIOLA má dva rozdílné druhy ubytování.
Povlečení a ručníky si klienti přivezou vlastní. Pokud nemáte prostěradla na jednolůžko, ty vám půjčíme.

Možnost ubytování ve 4lůžkových chatičkách /bez sociálního zařízení/ v ceníku nižší cena před lomítkem/2 patrové postele/ - sociální zařízení je společné na hlavní budově-5x pro muže a 5x pro ženy, jak sprchy tak toalety.
Při ubytování 2 osob ve 4lůžkové chatičce je cena za osobu +500,-Kč.

Teplá voda a sprchy jsou rekreantům k dispozici po celých 24 hodin.    

Možnost ubytování v chatách s vlastním sociálním zařízením a miniledničkou / v ceníku cena za lomítkem/
V těchto chatách musí být ubytováný vždy uvedený minimální počet osob 

chata pro 4-8osob - 2x ložnice. 1ložnice- 2x klasická postel+finské spaní pro 1-2osoby, sklopná přistýlka.
chata pro 6-8osob -2x ložnice. 1ložnice - 4x klasická postel.
chata pro 8-10osob  - 2x ložnice.1 ložnice - 1x klasická postel+2x palanda
chata pro 8-12osob - 4x ložnice. 1ložnice  - 2klasické postele - možnost přistýlky.

Z důvodu velkého počtu objednávek není možný pobyt v chatě se sociálním zařízením na 14 dní. děkujeme za pochopení    

Všechny chatky a chaty jsou postaveny v řadě podél louky takže je z nich přehled po celém areálu.

V chatičkách ani v chatách se během pobytového týdne neuklízí. Ve všech chatách i chatičkách přísný zákaz kouření.

Děti ve věku do 2let - zdarma - jsou bez nároku na lůžko a lůžkoviny - ale najíst dostanou :o)

Vážení klienti, žádáme vás, aby jste prosím akceptovali a dodržovali pravidla:

PROVOZNÍ ŘÁD STŘEDISKA FIOLA

1. nástup na pobyty je každou sobotu OD 15°°
ukončení pobytu je v sobotu DO 10°°

2.po příjezdu zanechejte auto na parkovišti – na louku k chatám auta „vůbec“ nesmí – ani na vyložení věcí.
3. vaše první kroky povedou do baru :o) kde na vás čeká osoba která vám předá klíče/oproti 100,-- záloze a připne vám na zápěstí identifikační pásek, který jste povinni nosit celý pobyt – osoby bez pásku jsou vykazovány z areálu. Středisko je pouze pro ubytované klienty.
4. párty stan – není možné stavět na louce! Pokud ho chcete postavit mezi chaty, musíte se na tom nejdříve domluvit se sousedem.
5. ohniště – je zakázáno zakládat otevřená ohniště.
6. není povoleno provozování vlastních elektrických spotřebičů v chatkách/chatách – mimo jiné, hlavně - mikrovlnné trouby, elektrické grily, chladící zařízení k vlastnímu výčepu. Do střediska je přísně zakázáno vozit vlastní sudové pivo.

7
. přísný zákaz odnášení nádobí z jídelny a skla z baru k chatám.

8. noční klid – pro ty co chodí brzy spinkat se budeme snažit zajistit co největší klid. Po 23°° žádáme všechny o klid mezi chatkami. Po této hodině se přijďte bavit do baru za zavřené dveře. Jukebox se pouští maximálně na hlasitost 40. čas uzavření baru záleží na obsluze.
9. návštěva – manžel/manželka či přítel/přítelkyně kteří nemohou být s rodinou celý týden a přijedou jako návštěva – musí být dopředu nahlášeni a po příjezdu přispěchají na bar uhradit částku vypočítanou personálem a obdrží páseček speciálně pro návštěvy.

Jiné osoby jako návštěva na středisku nejsou povoleny.
10. dodržujte vše co si přečtete na cedulkách v jídelně, v baru, na terase a u jednotlivých atrakcí.
11. je zakázána manipulace se zařízením chat/chatek přesunování nábytku/postelí aj.
12. žádáme vás, aby jste v zájmu i vlastního příjemného pobytu udržovali pořádek kolem chaty/chatky. Nenechávejte zbytečně na chatě/chatce potraviny, hlavně sladké. Pokud je tam budete mít, budete mít mrňavé návštěvníky.
13. jako rekreanti jste součástí provozu – aby byl pro všechny co nejvíce bezpečný je nutné, aby jste v průběhu pobytu dbali na své ubytovací zařízení a jeho vybavení a zbytečně ho nepoškozovali. Pokud k nějaké škodě nedopatřením dojde, nahlaste ji ihned správci rekreačního střediska – v jeho nepřítomnosti zaměstnancům na baru – aby bylo možné ji napravit.
14. aktuální informace týkající se pobytu – různých aktivit, akcí atd. naleznete v jídelně vedle výdejního okýnka. Stejně tak informace o časech stravování a aktuální jídelníček.
15. pobyt s pejsky – je pouze po domluvě. Je nutné prostudovat a následně dodržovat nastavená pravidla a podmínky uvedené na
www.happydovolena.cz – ubytování/odstavec pobyty psů - viz níže

Prosíme Vás, aby jste si uvědomili, že jedete do rekreačního střediska, kde jsou na dovolené mimo jiné i rodiny s dětmi, které nechtějí být celou noc vzhůru. Berte na sebe prosím vzájemně ohledy. Děkujeme za pochopení, vstřícnost a ochotu se přizpůsobit. :o))

Návštěvy
Návštěvy v našich střediscích nejsou povoleny. Jediná vyjímka se vztahuje na osobu (manžela/manželku, přítele/přítelkyni), která nemůže zůstat s rodinou celý týden a přijede pouze když je to možné. Tato osoba se vždy při příjezdu nahlásí na baru, zaplatí příslušný poplatek a dostane identifikační pásek pro návštěvy.

Osoba musí být vždy dopředu nahlášena a domluvena.
S návštěvou v žádném případě  nesmí přijet pes. Do střediska mají vstup pouze rekreanti nebo osoby nahlášené, ostatní jsou vykázáni. Snažíme se tak ochránit vaše soukromí i majetek.                                                                           
Prosím, aby případné návštěvy pochopily, že se vždy musí nahlásit na baru, aby dostaly identifikační pásek - jiný, než mají klienti na celý týden a aby byly všechny případné návštěvy srozumněny s částkou, kterou uhradí na baru. Pokud případné návštěvy nechtějí akceptovat naše pravidla a naše podmínky, ať nejezdí. Vyhneme se tak zbytečným konfrontacím a nedorozumění. Děkujeme za pochopení :O)))

Pobyt psů
Jsme jeden z mála takovýchto areálů kam smí v letní sezóně pes. Pobyt se psy je povolen, ale omezen. Pokud vašeho mazlíčka opravdu nemáte kde ubytovat a musíte ho vzít s sebou je potřeba zavolat a domluvit se, v žádném případě to není samozřejmost. Hlavně se obracíme na majitele bojových a větších plemen, ze kterých mají ostatní lidé větší strach - pokud svého psa vezmete s sebou bude muset chodit neustále na vodítku a s košem. I ostatní jakkoliv velcí pejsci musí být neustále na vodítku. Nesmí se pohybovat volně po areálu, nesmí zůstat přivázaní nikde bez vašeho dozoru, tak aby se k nim mohlo dostat dítě(ani dospělý). Pes nesmí do hlavní budovy- do jídelny, na sociální zařízení, do bazénu a do pískoviště.
Platba za pobyt pejsků 400,-kč/týden - platba proběhne na místě v den příjezdu. Děkujeme za pochopení.

Zálohový poplatek za pobyt psů - výše zálohy činí 500,-Kč a bude od vás požadována v den příjezdu, zároveň s potvrzením od veterináře o vnějších parazitech(blechy, svrab atd) a očkovacím průkazem(vzteklina). Pejsci do 3 měsíců bez naočkované vztekliny k nám bohužel nesmí.

Záloha vám bude vrácena v případě, že váš pes bude neustále na vodítku, nebude viděn(personálem nebo jiným rekreantem), že jen tak pobíhá nebo se dokonce vyprazdňuje v areálu - venčení probíhá za plotem, pokud se tak stane uvnitř, musí být po něm uklizeno. V případě konfliktů, budeme "nuceni" zrušit pobyty se psy.