> >

Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko
Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         


TOP MOBILNÍ DOMY

 

Ubytování - POD STEPÍ

Středisko Pod Stepí má ubytování v pokojích na hlavní srubové budově nebo na třech vedlejších zděných budovách - všechny jsou přízemní.
Povlečení a ručníky si klienti přivezou vlastní. Pokud nemáte prostěradla na jednolůžko, ty vám půjčíme.

Na hlavní budově jsou 4lůžkové, 2lůžkové a 5ti lůžkový pokoj. 5ti lůžkový pokoj je jediný, který má normální postele, jinak jsou všude palandy.
V zadní části hlavní budovy jsou společné sociálky, 5x pro muže a 5x pro ženy jak sprchy(dvojboxy) tak toalety. V přední části budovy je jídelna, výdejna a bar.
Pokoje na hlavní budově jsou otočeny buď na jihovýchod (výhled na dětské hřiště a bazén) nebo na severozápad.
Všechny pokoje mají zastřešení venkovního posezení přímo před pokojem.

Vedlejší zděné budovy jsou odsunuty asi 80m od té hlavní a je tam poměrně větší klid. Na zděných budovách jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením - 4lůžkové/2klasické postele+1palanda/  a 7mi lůžkové/3klasické postele +2x palanda/. Všechny pokoje mají vvstup přímo z venku - 3 schody.
 

V pokojích se během pobytového týdne neuklízí, jen vám vysypeme koš, když ho postavíte před svůj pokoj.

Ve 2lůžkových pokojích musí být 2 platící osoby, ve 4lůžkových pokojích musí být minimálně 3 platící osoby, v 5ti lůžku 4platící osoby, v 7mi lůžku 5 platících osob, jinak se lůžka doplácí - 3399,-
V případě obsazení 7mi lůžkového pokoje
6ti osobami je sleva z celkové ceny 6%
7mi osobami je sleva z celkové ceny 7%
8mi osobami je sleva z celkové ceny 8%

Ve všech pokojích je přísný zákaz kouření.  

Děti ve věku do 2let -zdarma - jsou bez nároku na lůžko a lůžkoviny - ale najíst dostanou :o)

Vážení klienti, žádáme vás, aby jste prosím akceptovali a dodržovali pravidla:

PROVOZNÍ ŘÁD STŘEDISKA POD STEPÍ

1. nástup na pobyty je každou sobotu OD 15°°
ukončení pobytu je v sobotu DO 10°°

2.po příjezdu zanechejte auto v zóně u zděných chat. Před hlavní budovu auta nesmí – ani na vyložení věcí.
3. vaše první kroky povedou do baru :o) kde na vás čeká osoba která vám předá klíče/oproti 100,-- záloze a připne vám na zápěstí identifikační pásek, který jste povinni nosit celý pobyt – osoby bez pásku jsou vykazovány z areálu. Středisko je pouze pro ubytované klienty.
4. ohniště – je zakázáno zakládat otevřená ohniště.
5. není povoleno provozování vlastních elektrických spotřebičů na pokojích – mimo jiné, hlavně - mikrovlnné trouby, elektrické grily, chladící zařízení k vlastnímu výčepu. Do střediska je přísně zakázáno vozit vlastní sudové pivo.

6
. přísný zákaz odnášení nádobí z jídelny a skla z baru k pokojům.

7. noční klid – pro ty co chodí brzy spinkat se ho budeme snažit zajistit a žádáme všechny o co největší klid po 23°° . Po této hodině se přijďte bavit do baru za zavřené dveře. Jukebox se pouští maximálně na hlasitost 40. čas uzavření baru záleží na obsluze.
8. návštěva – manžel/manželka či přítel/přítelkyně kteří nemohou být s rodinou celý týden a přijedou jako návštěva – musí být dopředu nahlášeni a po příjezdu přispěchají na bar uhradit částku vypočítanou personálem a obdrží páseček speciálně pro návštěvy.

Jiné osoby jako návštěva na středisku nejsou povoleny.
9. dodržujte vše co si přečtete na cedulkách v jídelně, v baru a u jednotlivých atrakcí.
10. je zakázána manipulace se zařízením pokojů přesunování nábytku/postelí aj.
11. žádáme vás, aby jste v zájmu i vlastního příjemného pobytu udržovali pořádek kolem budov. Nenechávejte zbytečně na pokojích potraviny, hlavně sladké. Pokud je tam budete mít, budete mít mrňavé návštěvníky.
12. jako rekreanti jste součástí provozu – aby byl pro všechny co nejvíce bezpečný je nutné, aby jste v průběhu pobytu dbali na své ubytovací zařízení a jeho vybavení a zbytečně ho nepoškozovali. Pokud k nějaké škodě nedopatřením dojde, nahlaste ji ihned správci rekreačního střediska – v jeho nepřítomnosti zaměstnancům na baru – aby bylo možné ji napravit.
13. aktuální informace týkající se pobytu – různých aktivit, akcí atd. naleznete v jídelně vedle výdejního okýnka. Stejně tak informace o časech stravování a aktuální jídelníček.
14. pobyt s pejsky – je pouze po domluvě. Je nutné prostudovat a následně dodržovat nastavená pravidla a podmínky uvedené na
www.happydovolena.cz – ubytování/odstavec pobyty psů - viz níže

Prosíme Vás, aby jste si uvědomili, že jedete do rekreačního střediska, kde jsou mimo jiné i rodiny s dětmi, které nechtějí být celou noc vzhůru. Berte na sebe prosím vzájemně ohledy.
Děkujeme za pochopení, vstřícnost a ochotu se přizpůsobit :o))

Návštěvy
Návštěvy v našich střediscích nejsou povoleny. Jediná vyjímka se vztahuje na osobu (manžela/manželku, přítele/přítelkyni), která nemůže zůstat s rodinou celý týden a přijede pouze když je to možné. Tato osoba se vždy při příjezdu nahlásí na baru, zaplatí příslušný poplatek a dostane identifikační pásek pro návštěvy.
Osoba musí být vždy dopředu nahlášena a domluvena
S návštěvou v žádném případě nesmí přijet pes. Do střediska mají vstup pouze rekreanti nebo osoby nahlášené, ostatní jsou vykázáni. Snažíme se tak ochránit vaše soukromí i majetek.

Prosím, aby případné návštěvy pochopily, že se vždy musí nahlásit na baru, aby dostaly identifikační pásek - jiný, než mají klienti na celý týden a aby byly všechny případné návštěvy srozumněny s částkou, kterou uhradí na baru. Pokud případné návštěvy nechtějí akceptovat naše pravidla a naše podmínky, ať nejezdí. Vyhneme se tak zbytečným konfrontacím a nedorozumění.   Děkujeme za pochopení :O)))

Pobyt psů
Jsme jeden z mála takovýchto areálu kam smí v letní sezóně pes. Pobyt psů je povolen, ale omezen. Pokud vašeho mazlíčka opravdu nemáte kde ubytovat a musíte ho vzít s sebou je potřeba zavolat a domluvit se, v žádném případě to není samozřejmost. Hlavně se obracíme na majitele bojových a větších plemen, ze kterých mají ostatní lidé větší strach - pokud svého psa vezmete s sebou bude muset chodit neustále na vodítku a s košem. I ostatní jakkoliv velcí pejsci musí být neustále na vodítku. Nesmí se pohybovat volně po areálu, nesmí zůstat přivázaní nikde bez vašeho dozoru, tak aby se k nim mohlo dostat dítě(ani dospělý). Pes nesmí do hlavní budovy - do jídelny, na sociální zařízení, do bazénu a do pískoviště. Platba za pobyt pejsků 400,-kč/týden. Platba proběhne na místě v den příjezdu. Děkujeme za pochopení.

Zálohový poplatek za pobyt psů - výše zálohy činí 500,-Kč a bude od vás požadována v den příjezdu , zároveň s potvrzením od veterináře o vnějších parazitech(blechy, svrab atd) a očkovacím průkazem(vzteklina). Pejsci do 6měsíců bez naočkované vztekliny, k nám bohužel nesmí.

Záloha vám bude vrácena pouze v případě, že váš pes bude neustále na vodítku, nebude viděn (personálem, nebo jiným rekreantem), že jen tak pobíhá nebo se dokonce vyprazdňuje v areálu - venčení probíhá mimo areál, pokud se tak stane uvnitř, musí být po něm uklizeno. V případě konfliktů, budeme "nuceni" zrušit pobyty se psy.