> >

Rekreační
středisko Fiola

Video:

Fota:Rekreační středisko
Rekreační středisko

Rekreační středisko Pod Stepí

Rekreační střediska

Rekreační střediska

Rekreační střediska

 

Rychlý kontakt

  • +420 737 389 808
  • +420 546 410 267
  • Email: info@happydovolena.cz
  •         


TOP MOBILNÍ DOMY

 

Nástup na pobyt Rekreační středisko Pod stepí

Doprava - vlastní - obec Mohelno - dle mapky

Při vjezdu do Mohelna směr od Brna na středisko POD STEPÍ - po levé straně benzinka, přejedete mostek a na téčku odbočíte z hlavní silnice na vedlejší(doprava). Po pravé straně budete mít restauraci, obecní úřad, potraviny. Nikam neodbočujte a držte se asfaltové cesty dokud vás nedovede pod Mohelenskou přehradu do střediska POD STEPÍ

Nástup na pobyty je každou sobotu od 15:00. 


Ti z vás, kteří přijedou autobusem v sobotu do Mohelna, budou naším vozem svezeni dolů do střediska a po skončení pobytu zase odvezeni na autobus. Autobus má v sobotu 3 spoje. Až budete vědět v kterou hodinu do Mohelna dorazíte, dejte nám prosím vědět, ať tam nejezdíme zbytečně.  
Konec pobytu je každou sobotu v 10:00 hodin.

Dejte prosím prostor dívkám, které mají na starosti úklid a nejezděte před 15:00. Zákazníci, kteří končili pobyt odjížděli do 10:00 hodin. Váš pobyt začíná svačinou.

Po příjezdu do střediska hledejte jídelnu. Tam na vás čekáme od 15°°hod, abychom vás ubytovali. Při předávání klíčů od pokoje od vás budeme požadovat vratnou zálohu 100,-Kč - na klíč a povlečení. Děti od 4let a dospělí dostanou identifikační pásek na zápěstí - jednorázové použití. Musíte ho nosit celý týden. Jakmile zbystříme člověka, který ho nemá, je to pro nás znamení, že do areálu nepatří. Pásky jsou zavedeny pro vaši bezpečnost a ochranu vašeho (i našeho:o) majetku. Nevzniká z nich žádná elergie :o)

  

 

Mapa Rekreační středisko Pod Stepí
GPS souřadnice rekreačního střediska Pod stepí: 49°6'13.822"N, 16°11'1.675"E
TRASA k nám z dálnice D1

 

Vizitka firemního zápisu do mobilu: